אריזות פלסטיק
Plastics Pacts

אריזות פלסטיק

כחברה מייסדת של Plastic Pacts בבריטניה. ובארה"ב, אנחנו מחויבים לפתור את הבעיות הנובעות מפסולת פלסטיק. עד לשנת 2025, 100% מהאריזות שלנו תהיינה ניתנות לשימוש חוזר, למחזור ולעיבוד .

טביעת רגל מופחתת
Decreased Footprint

טביעת רגל מופחתת

אנחנו פועלים על מנת ליצור טביעת רגל קטנה יותר באנרגיה, בפסולת ובמים. היעד שלנו לשנת 2030 הוא להפחית את הפליטות בתחום* 1 ובתחום 2 בשיעור של 50% ובתחום 3 בשיעור של 20%.

*פליטות גזי החממה שלנו בתחומים 1, 2 ו-3, והמאמצים שאנו מבצעים להפחית אותן, מחושבים בהתאם לתקן האחריות והדיווח התאגידיים בפרוטוקול גזי החממה הבינלאומי (GHG Protocol Corporate Accounting and Reporting Standard).

אפס-בזבוז
Zero-waste

אפס-בזבוז

המתקנים שלנו ברחבי העולם יצרו שותפויות עם מפעלי מחזור מקומיים כדי לעשות שימוש חוזר בפסולת הייצור שלנו, והגיעו למצב של 97% ללא הטמנה עד שנת 2019 וכבר השיגו שיעור של 100% במפעלים האירופים שלנו.

חדשנות במחזור
Recycling Innovation

חדשנות במחזור

משנת 2011, תוכנית RightCycle™ סייעה ללקוחות להפחית הטמנות של מעל 1,000 טון של ציוד מגן אישי (PPE).

מים
Water

מים

המים חיוניים לעסק שלנו ולקהילות שבהן ממוקמים האתרים שלנו. המחויבות שלנו להשיב ולמחזר מים היא הבסיס ליעד שלנו לשנת 2030 בהשגת שימוש בר קיימא במים בכל המתקנים שלנו באזורים שבהם קיימת מצוקת מים.

פתרונות בני קיימא
Sustainable Solutions

פתרונות בני קיימא

אריזות מגבות הידיים בגליל של Scott® יצרו חיסכון בשיעור של עד 18% במקום האחסון ובהובלה. יותר מגבות בכל משאית פירושן פחות משאיות על הכביש.

פרסים
Awards

פרסים

אנחנו גאים בהכרה שקיבלנו ממכון Ethisphere זכות המחויבות שלנו לקידום שקיפות והוגנות תאגידית.

הצג הסמכה