משרדים

  • פתרונות היגיינה מבריקים לבנייני עסקים!

    פתרונות היגיינה מבריקים לבנייני עסקים! השתמש במגוון מוצרי ההיגיינה שלנו בחדרי השירותים ובסביבת העבודה שלך כדי לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ותחזוקה, ליצור תדמית יוקרתית בקרב העובדים והמבקרים ובמקביל, לחסוך בעלויות.

חברת קימברלי קלארק פרופשיונל מספקת פתרונות היגיינה מובילים לאלפי בנייני עסקים בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם. הניסיון הרב שלנו והעבודה הצמודה והשוטפת עם חברות הניהול וחברות הניקיון המובילות בארץ וברחבי העולם, הביאו אותנו ליצור חבילת פתרונות מושלמת של מוצרי היגיינה בעלי תדמית יוקרתית המבטיחים את רמות הניקיון הגבוהות ביותר, חיסכון מוכח בעלויות ויעילות מקסימלית בתפעול החללים השונים בבניין.

 

הפתרונות שלנו, הרווח הנקי שלך.

אנו מציעים פתרונות היגיינה חכמים ויעילים לכל סביבות המשרד - חדרי השירותים, השטחים הציבוריים ושולחנות העבודה - וזאת כדי לשמור על רמת היגיינה אישית גבוהה ביותר, להפחית תפוצת חיידקים ולהגן על בריאות העובדים והמבקרים בבניין.

כל המוצרים שלנו הינם בעלי יכולת ביצוע מקסימאלית. לכן, הם עוזרים לך להקטין עלויות, מצמצמים את זמן התחזוקה ואת כמויות הפסולת- ובכך, תורמים משמעותית לשמירה על הסביבה.

גם לתדמית העסק שלך אנחנו דואגים. המותגים המובילים והמתקנים המהודרים שלנו יסייעו ביצירת תחושה יוקרתית יותר בחדרי השירותים ובאזורים הציבוריים.

 מה חושבים הלקוחות שלנו עלינו?

להיגיינה מושלמת באזורים השונים, בחר מבין המוצרים שלנו המעניקים לך מקסימום תדמית במינימום הוצאות:

חדרי שירותים

חבילת המוצרים שלנו לחדרי השירותים מבטיחה לעובדייך ולאורחי הבניין היגיינה מושלמת ותדמית יוקרתית, כל זאת תוך חיסכון ניכר בעלויות התפעול והאחזקה.

מוצרים מומלצים

מטבחונים

כמי שמייצר מזון מסביב לשעון לאלפי לקוחות בחודש, אתה חייב לשמור על תחזוקה וניקיון יסודיים של המטבח שלך. קו המוצרים שלנו עומד בתקנים המחמירים ביותר לעבודה עם מזון, ועובר בקרת תהליכים מתקדמת מסוגה לשמירה על איכותם. כמו תמיד, קימברלי קלארק פרופישיונל מתחייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, ולרמת ביצועים גבוהה, תוך חסכון ניכר בעלויות.

מוצרים מומלצים