מפעלי מזון ומתכת

  • פתרונות בינלאומיים לתעשייה המקומית

    פתרונות בינלאומיים לתעשייה המקומית הפרודוקטיביות בתעשיית המתכת תלויה בביטחון ובבריאות העובדים, בניקיון ובהפחתת הפסולת. השתמש במוצרים שלנו כדי לעמוד ביעדים של העסק שלך

הניסיון הרב שלנו עם מפעלים שונים מתחום תעשיית המתכת ברחבי העולם, הוביל אותנו להבין במדויק את הצרכים של הארגון שלך. בין אם אתה מפעל גדול או בית מלאכה קטן, אנחנו, בקימברלי קלארק פרופשיונל, יודעים שאתה פועל כל העת בשני מישורים: מקפיד לשמור על בטיחות העובדים שלך, ובמקביל מנסה להגביר את התפוקה שלהם. סל הפתרונות הבטיחותיים, היעילים והחסכוניים שלנו נותנים לך מענה לשני התחומים הללו.

 

סביבת עבודה הרבה יותר בטוחה

מוצרי הבטיחות האיכותיים שלנו עומדים בכל התקנים הבינלאומיים. הם יעזרו להגן על העובדים שלך, תוך הענקת נוחות מקסימאלית וחופש תנועה ויאפשרו את ביצוע המשימות בצורה יעילה וללא עיכובים.

במטרה לספק לך את הפתרונות המתקדמים ביותר לסביבת עבודה בריאה, יעילה ומוגנת, אנו מציעים לך את קו המוצרים של המותגים המובילים בעולם: JACKSON SAFETY  ו-KLEENGUARD.  כל המוצרים מותאמים אישית לדרישות העסק שלך, ומיוצרים כסטנדרט מהחומרים האיכותיים ביותר, המבטיחים לעובדיך ביצועי הגנה מעולים, משקפי מגן, כפפות הגנה, אטמי אוזניים ועוד מוצרים נוספים. אנחנו מציעים לך הדרכות מקצועיות וסיוע בהטמעת שיטות המעלות את רמת הבטיחות בסביבת הייצור. בעזרתנו תתעדכן בנושאי הבטיחות המהותיים ביותר, תהיה מוכן למצבים העלולים לסכן את בריאות העובדים שלך, ותמנע מראש אובדן של זמן עבודה יקר.

 

מטלית חזקה שעומדת בכל משימה

סדרת המטליות לניגוב וניקוי מקצועי WYPALL X: סופגות יותר. עמידות יותר. חסכוניות יותר.

הודות לטכנולוגיה החדשנית, פטנט מוגן של קימברלי קלארק, המטליות מציגות ביצועים יוצאי דופן והוכחו כיעילות בספיגת מים, שמן, גריז וסולבנטים. חומר הגלם הייחודי ממנו הן ארוגות מעניק להן חוזק יבש ורטוב גבוה במיוחד ועמידות מפני כימיקלים. העמידות שלהן מפני קריעה והאפשרות לשימוש חוזר, הופך אותן לחסכוניות במיוחד. מוצרי הניגוב והניקוי המקצועיים שלנו מסדרת wypall x יעזרו לך להגביר את התפוקה והיעילות הן של המכונות והן של העובדים שלך.


קו המוצרים של קימברלי קלארק פרופשיונל כולל סל פתרונות ייעודיים המותאמים לשלבים השונים בתהליך הייצור.


בחר את המוצר המתאים למשימה שלך:

שטיפת ידיים וייבוש ידיים

עמדות שטיפת ידיים הכרחיות כדי לשמור על סטנדרט גבוה של היגיינה. המוצרים שלנו מיועדים לסביבת עבודה מרובת עובדי ייצור ומציעים יחס מצוין של עלות מול תועלת.

מוצרים מומלצים

אחזקה

שמירה על הניקיון וצמצום זמן השבתת המכונות הינן בראש סדר העדיפות שלך. מגוון הפתרונות היעילים שלנו, המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית, עונים על הדרישות שלך.

מוצרים מומלצים