מוצרי נייר למסעדות ובתי מלון

  •  ניקיון של 5 כוכבים

    ניקיון של 5 כוכבים המותגים המובילים שלנו בתחום הניקיון וההיגיינה יסייעו לך ליצור תדמית יוקרתית, ויעצימו את חווית האירוח החיובית שאתה מעניק לאורחיך.

לאורך שנים הפכה קימברלי קלארק פרושפיונל לספקית המועדפת על בתי המלון היוקרתיים ביותר בארץ.

הידע והניסיון הרב עם הלקוחות המובילים בתחום הוביל אותנו להבין את הצרכים של הענף בכלל ואת הדרישות של המותג שלך בפרט.

 אנו יודעים כי חווית האירוח הנעימה של לקוחותיך מתחילה בניקיון מושלם ובאסתטיקה בחדרים ובכל השטחים הציבוריים. אנחנו מבינים כי תדמית חיובית ויוקרתית היא אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על בחירת מלון ועל הנאמנות בקרב הלקוחות. על מנת להעצים את התדמית שלך אנחנו מציעים סל של פתרונות איכותיים, החל ממתקנים יוקרתיים, כגון מתקן לסבון נוזלי ומתקן לנייר טואלט ועד מטהרי אוויר, הכוללים מותגים יוקרתיים בעלי מוניטין עולמי, המקנים לאורחים תחושה של שירות מושלם ומפנק עד הפרט הכי קטן.

 לצפייה בקטלוג המוצרים למלונות בוטיק

לקוחות מענף המלונאות משתפים מניסיונם עם קימברלי קלארק פרופשיונל

 

"כשאנחנו מוצאים את הפרטנר לעבודה מוצלחת, אנחנו יודעים את זה. מזה שנים רבות פתאל עובדת באופן בלעדי עם חברת קימברלי קלארק פרופשיונל בתחום הטואלט במלונות פתאל ברחבי הארץ.

מדובר בשיתוף פעולה נפלא, כשאורחי המלונות שלנו נהנים מהתוצרת האיכותית של קימברלי קלארק ומלונות פתאל מאספקה מהירה, שירות יוצא מהכלל וזמינות מרבית מצד צוות השירות וההובלה של קימבלי קלארק.

אנחנו ברשת פתאל רואים בעבודה עם חברת קימבלי קלארק פרופשיונל הזדמנות להעניק לאורחינו את המוצרים הטובים ביותר בנייר טואלט.

במהלך השנים נוכחנו עד כמה בקימברלי קלארק שמים דגש על התאמה מקסימאלית לצרכי הרשת, ייצור והובלת נייר טואלט אל בתי מלון של פתאל.

תודה על שיתוף הפעולה ועל כך ששמחתם את אורחינו"

חטיבת המסחר הרשתי

מלונות פתאל בע"מ

 

בחר את המוצר המתאים לאזור המבוקש:

חדרי אורחים

מי כמוך יודע כמה חשוב לאורחיך להרגיש "כמו בבית" בחדר במלון. את החוויה הביתית והנעימה תוכל להעניק להם בחדר הרחצה באמצעות נייר הטואלט האיכותי של לילי עם דוגמת הכלבלבים, מגבוני KLEENEX בקופסאות הנייר המהודרות ובעוד מגוון מוצרי פרימיום.

מוצרים מומלצים

שטחים ציבוריים

בחדר האוכל, בלובי, בשירותים, באזור הספא ובבריכה; כדי לשמור על רמה גבוהה של ניקיון והיגיינה בשטחים הציבוריים, קימברלי קלארק פרופשיונל מציעה מגוון פתרונות ייעודיים המשלבים איכות ומחיר מנצח. בין המוצרים שלנו: דיספנסר מגבות ידיים SLIMROLL SCOTT המהודר, נייר טואלט של SCOTT, סבון קצף יוקרתי מבית KLENEEX במתקן אלקטרוני ועוד.

מוצרים מומלצים

מטבחים

כמי שמייצר מזון מסביב לשעון לאלפי לקוחות בחודש, אתה חייב לשמור על תחזוקה וניקיון יסודיים של המטבח שלך. קו המוצרים שלנו עומד בתקנים המחמירים ביותר לעבודה עם מזון, ועובר בקרת תהליכים מתקדמת מסוגה לשמירה על איכותם. כמו תמיד, קימברלי קלארק פרופישיונל מתחייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, ולרמת ביצועים גבוהה, תוך חסכון ניכר בעלויות.

מוצרים מומלצים

חדרי כושר\בריכה\מקלחות

אנו יודעים שלאורחים שלך חשוב לשמור על הבריאות שלהם בזמן שהם נמצאים בדרכים, כך שהם מייחסים חשיבות רבה לשירותים הנוספים שהמלון מציע כמו חדר הכושר. אנו יודעים שהיגיינה וניקיון הם דבר חשוב בחדר כושר. קימברלי קלארק פרופשיונל מציגה גישה הוליסטית, LiveWell*, הכוללת מגוון פתרונות ייעודיים שיעזרו לכם להראות לאורחים את המסירות שלכם לשמירה על היגיינת המתחם, ובכך להוביל לעסקים חוזרים ולמוניטין חיובי.

מוצרים מומלצים