בתי חולים ומרפאות

  • היגיינה מושלמת, לרפואה שלמה

    היגיינה מושלמת, לרפואה שלמה הארגון שלך מספק שירות רפואי שמציל חיים, לכן חשוב להקפיד על סטנדרטים גבוהים של ניקיון והיגיינה. המוצרים האיכותיים והחסכוניים שלנו מסייעים לחולים, למבקרים ולאנשי הצוות לשמור על הבריאות.

מדי יום אחראי הארגון שלך על רווחתם של מאות אנשים: חולים ומבקרים, אנשי סגל ומנהלה. הכמויות הגבוהות של המשתמשים שעוברים באזורים הללו, דורשת ממך לספק, מסביב לשעון, שירותי ניקיון ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על ההוצאות.

 

אנחנו יודעים כי שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של היגיינה בסביבת עבודה בתחום שירותי הבריאות הינה חיונית לבקרת זיהומים. ללא מערכות היגיינה אפקטיביות, עלולים חיידקים להתפשט בקלות באמצעות מגע ידיים בלבד.

 

הידע והניסיון של קימברלי קלארק פרופשיונל בעבודה רציפה עם בתי החולים וקופות החולים הגדולות בארץ, הביאו אותנו לפתח עבורך סל של פתרונות ייעודים המתאימים במדויק לדרישות השונות של הארגון שלך.

 

המוצרים היעילים שלנו מתאימים לשימוש באזורים בהם יש כמות משתמשים גבוהה. הם הוכחו כיעילים בשמירה על היגיינה מקסימלית, יצמצמו את התחזוקה השוטפת ואת ההוצאות התפעוליות, ויסייעו לך להשיג חסכון מוכח בעלויות.

 

 

לקוחות מענף שירותי הבריאות משתפים מניסיונם עם קימברלי קלארק פרופשיונל:

 

"כמנהל רכש יש לי דרישות קפדניות: חשוב לי שהמוצרים יהיו באיכות גבוהה,

שרמת השירות תהייה טובה, שמבחינה לוגיסטית תהיה עמידה במועדי האספקה,

שהמשלוחים יהיו מסודרים ושהניירת תואמת, וכמובן שהמחירים יהיו תחרותיים.
למעלה מ-20 שנה שאני עובד עם קימברלי קלארק פרופשיונל. קשרי העבודה ההדוקים

שאני מנהל מול אנשי הצוות, הפכו את מערכת היחסים שלנו ליותר מספק מול לקוח.

אפשר לומר בביטחון שאני שבע רצון - מכל הבחינות".

מנחם הרוש, מנהל הרכש בבית חולים נהריה

 

בחר מבין מגוון הפתרונות שלנו את המוצרים המתאימים לאזורים השונים בארגון שלך:

חדרי אשפוז

בחדרי האשפוז במחלקות השונות בבתי החולים, קיים סיכון גבוה להתפשטות חיידקים המסכנים את החולים, המבקרים ואת הסגל הרפואי. שיפור היגיינת הידיים ושמירה על ניקיון והיגיינה מקסימאליים באזורים הללו, חיונית לצמצום סיכון זה.

מוצרים מומלצים

שטחים ציבוריים

הכמויות הגבוהות של משתמשים שעוברת בחדרי השירותים ובשטחים הציבוריים דורשת ממך לספק שירותי ניקיון ואחזקה, מסביב לשעון, תוך שמירה על ההוצאות. קימברלי קלארק פרופשיונל מציעה לך מגוון פתרונות חסכוניים הדורשים תחזוקה ותחלופה מועטת, ועם זאת מסייעים לשמור על היגיינה מרבית.

מוצרים מומלצים

חדרי טיפולים

המספר הגבוה של מטופלים שעוברים בחדרי הבדיקות ובקליניקות דורש פתרונות לניקיון ולשטיפת ידיים. קימברלי קלארק פרופשיונל מציעה מגוון מוצרים חסכוניים ויעילים, שבשימוש קל ומהיר יסיעו במניעת התפשטות חיידקים.

מוצרים מומלצים