למה אנחנו?

כבר יותר מ-144 שנים, קימברלי קלארק והמותגים הבין לאומיים המוכרים שלנו – ביניהם KLEENEX *, SCOTT *, ו-WYPALL * – הם חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים ביותר מ-150 מדינות. אחד מתוך כל ארבעה אנשים משתמש במוצרים שלנו מדי יום. אנחנו ב-Kimberly-Clark Professional * יודעים שהלקוחות שלנו מתמודדים עם אתגרי השוק על בסיס יומיומי. ההחלטות שלהם משפיעות על חיים וקריירות של עובדים וספקים. אנחנו מבינים את הצרכים שלכם, מסייעים לכם לבחור את המוצרים הנכונים, מספקים אותם בתוספת פתרונות שיהפכו את מקומות העבודה שלכם לבריאים יותר, בטוחים יותר ויעילים יותר. הלקוחות שלנו משתמשים במוצרים שלנו כמעט בכל מקום – בעיבוד מתכת, בעיבוד מזון, בתחום הבריאות, בבנייני משרדים, בתחום החלל, תחזוקה ותיקונים, בתעשיית הרכב, בתעשיית התרופות ובמיקרואלקטרוניקה. מצא את הפתרונות המותאמים לעסק שלך.

ההבטחה שלנו

העסק שלך מבוסס על אנשים. בני אדם הם המשאב החשוב ביותר שלנו. הם מבטיחים לנו פרנסה. ואנחנו מוודאים שיהיו להם מקומות עבודה נפלאים.

הערכים שלנו

Über Uns Accountable thumbnail 

אותנטיות

אנחנו פועלים על פי עקרונות של הוגנות, יושרה ואומץ לעשות את הדבר הנכון. 

 Authentic Thumbnail

אחריות

אנחנו לוקחים אחריות על העסק ועל העתיד שלנו.

 Innovative thumbnail

חדשנות

אנחנו מחויבים לרעיונות חדשים המגדילים את ערך המוצרים.

 Caring thumbnail

אכפתיות

אנחנו מכבדים זה את זה ואת החברה שבה אנו חיים ועובדים.

למה לעבוד עם Kimberly-Clark Professional *?

כן, אנחנו חברה גדולה ובין לאומית שמציעה הזדמנויות תעסוקה שונות בתחומים מגוונים. אנחנו ב-Kimberly-Clark Professional * מחפשים אנשים בעלי כישורים מקצועיים מעוררי השראה ואישיות משכנעת. אנחנו מקפידים על כוח אדם איכותי ומגוון. יחד, העובדים שלנו תורמים להצלחה של Kimberly-Clark Professional *. אנחנו מעודדים קידום על בסיס יכולות, רצונות והזדמנויות. הפיתוח של צוות העובדים שלנו הוא חלק מרכזי מהאסטרטגיה שלנו בתחום משאבי אנוש. רוצה להצטרף אלינו? הצעות העבודה הרלוונטיות כרגע נמצאות כאן.

היכן אנחנו נמצאים

קימברלי-קלארק ישראל מחולקת לשתי מחלקות: קימברלי-קלארק פרופשיונל – ללקוחות עסקיים, חברות ניקיון גדולות, משרדים, תחום ההסעדה והאירוח ולקוחות סיטונאים. קימברלי קלארק - ללקוחות פרטיים, חנויות צריכה, סופרים ומכולות. המחלקה העסקית נמצאת בצריפין ומפעלי הייצור נמצאים בחדרה ונהריה. 

Mehr Informationen zum K-C Consumer Business

Werk Bürogebäude 500px

סביבת עבודה

קימברלי-קלארק ישראל היא כמו משפחה אחת גדולה. האסטרטגיה שלנו מבוססת על מגוון ואיכות אנושית: עליהם מבוססים מקור הכוח שלנו, ההתמחות והתרבות שלנו! אנחנו מנצלים את היתרונות של תאגיד בין לאומי גדול, אבל תמיד שומרים על קשר קרוב ואישי עם העובדים שלנו. ההצלחה שלנו מבוססת על אמון, כבוד ואחריות.

באמצעותם אנו יכולים לרתום את העוצמה ואת האנרגיות של העובדים שלנו. אנו מציעים לעובדינו רגעים של הנאה, כי אנחנו מאמינים שעובדים מרוצים עושים את כל ההבדל. אחת המטרות העיקריות שלנו בתחום משאבי האנוש היא יצירת איזון נכון בין שעות פנאי לעבודה (עבודה מהבית, שעות עבודה גמישות וכו').

KCP Koblenz Werk Luftaufnahme

באמצעותם אנו יכולים לרתום את העוצמה ואת האנרגיות של העובדים שלנו. אנו מציעים לעובדינו רגעים של הנאה, כי אנחנו מאמינים שעובדים מרוצים עושים את כל ההבדל. אחת המטרות העיקריות שלנו בתחום משאבי האנוש היא יצירת איזון נכון בין שעות פנאי לעבודה (עבודה מהבית, שעות עבודה גמישות וכו').

"בטיחות לפני הכול" היא עיקרון מפתח, לא רק בייצור. אנחנו מארגנים ימי השתלמויות קבועים בתחום בטיחות וגהות, ושואפים לאפס תאונות.

עוד דבר חשוב – יש לנו מודעות סביבתית גבוהה. אנחנו מקפידים על מודעות סביבתית ועל קיימות בכל שלבי החיים של המוצר: החל מהעיצוב, דרך הייצור ועד הובלה למחזור.

עוד על קיימות

 

המותגים שלנו

  • Kleenex®
  • Scott®
  • Kimberly-Clark Professional
  • Jackson Safety*
  • Kimberly-Clark*
  • Kimtech*
  • KleenGuard*
  • WypAll*

צור קשר

קימברלי קלארק פרופשיונל* דרך ת"א-רמלה, מחסני הסוכנות צריפין, ת.ד. 231, רמלה 72010102

נסו את המוצרים שלנו! הזמינו דוגמאות עכשיו!
KLEENEX® und SCOTT® Rollenhandtücher
SCOTT® Control Rollenhandtücher
WYPALL* L Wischtücher
WYPALL* X80 Plus Spender und Wischtücher

 

קישורים שימושיים
Kimberly-Clark Professional* Schweiz
Kimberly-Clark Professional* Österreich
K-C Consumer Business