• בשותפות מלאה כל הדרך להצלחה

    בשותפות מלאה כל הדרך להצלחה

חלק משמעותי בעבודה השוטפת שלנו, בקימברלי קלארק פרופשיונל, נעשה מול השותפים האסטרטגיים שלנו - הסיטונאים המובילים בארץ. הקשר ההדוק וארוך הטווח שאנו מנהלים עם הסיטונאים עוזר לנו להבין טוב יותר מהם הצרכים המדויקים שלהם, ומסייע לנו לפתח פתרונות ייעודיים וייחודיים שיענו על הדרישות הללו. מערכת היחסים הזו מושתתת על דיאלוג משותף וזאת על מנת שנוכל לעמוד יחד ביעדים ובהבטחה לצמיחה משותפת לאורך זמן.

 

ההצלחה שלך, המחויבות שלנו!

אחד מאבני היסוד עליהם מושתתת עבודת הסיטונאי היא שמירה על המוניטין הטוב בהתנהלות מול לקוחות הקצה. אנו מודעים לחשיבות עליונה זו, ולכן לא מתפשרים על איכות המוצרים, מפרט מדויק,  עמידה קפדנית במועדי האספקה ועל שירות אישי, יעיל ומהיר. כיצרן המוביל בארץ בתחום מוצרי הנייר וההיגיינה, אנו מנהלים מערך לוגיסטי מעולה שנותן מענה שוטף, ביטחון ושקט נפשי. כחלק מהשירות אנו מציעים גם ליווי ותמיכה מקצועית בתהליכי מכירה מול לקוחות הקצה, והדרכות לאנשי המכירות.

 

ההבנה העמוקה את צרכי הסיטונאים, הובילה אותנו לייצר סל פתרונות מקיף ומדויק במסגרת מועדון החברים שלנו. חבר במועדון הזהב / פלטינום של קימברלי קלארק פרופשיונל, משתייך לנבחרת מצומצמת של סיטונאים מובילים ונהנה, באופן שוטף, מהטבות משמעותיות.

 

תמיכה מקצועית:

אנחנו מציעים הדרכות שוטפות, הטמעת אסטרטגיות מכירה חדשניות, ימי עיון לאנשי המכירות שלך וכנס שנתי.

 

לוגיסטיקה:

כחבר במועדון אתה נהנה ממהדורות מיוחדות, קדימות בחשיפה למוצרי השקה ובעדיפות במצבים של חוסר.

 

שיווק:

אנו מעניקים תמיכה שיווקית ופרסומית לחברי המועדון, ועורכים מבצעים לתמרוץ אנשי המכירות שלך.

 

הטבות נוספות:

התקנות חינם, מתקנים ללא חיוב בעת השקות ומבצעים ותעדוף במחירים של מוצרי פרימיום.

 

חוגגים תוצאות!

מידי שנה נערך כנס סיטונאים- אירוע שנתי מפואר המסכם את השנה החולפת.

 

 

52 תמונות
השקת מועדון לקוחות
37 תמונות
כנס לקוחות 2013