• סביבת עבודה בריאה,  בטוחה ויעילה מתחילה  במוצרים המתקדמים ביותר

    סביבת עבודה בריאה, בטוחה ויעילה מתחילה במוצרים המתקדמים ביותר מגוון המוצרים החדשניים והירוקים שלנו, מאפשרים ביצועים משופרים תוך חסכון בעלויות התפעול והתחזוקה.

ציוד מקצועי לתעשייה ולמוסדות

מגבות ידיים

קימברלי קלארק מציגה מגבות לניגוב ידיים חזקות וחסכוניות במיוחד שנוצרו בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית. מגבות הידיים שלנו מאופיינות בביצועי ספיגה משופרים, לצד מראה ומגע של נייר קטיפה יוקרתי ומפנק. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא מגבות ידיים בגליל ומגבות ידיים צץ רץ

היגיינת ידיים וגוף

החידושים שלנו בחיטוי ובהיגיינת ידיים וגוף עכשיו בהישג ידכם. המוצרים האיכותיים שלנו, בעלי ניחוח עדין ומרקם קטיפתי ומטפח, יסייעו לשמור באופן מקסימלי על היגיינת הידיים ויחד עם זאת יחסכו לכם בעלויות שימוש ואחזקה.

נייר טואלט

נייר טואלט

קימברלי קלארק פרופשיונל מציגה מגוון רחב של נייר טואלט איכותי, בגדלים ובמארזים שונים, המתאימים לדרישות הספציפיות של העסק שלכם.

מגבות נייר ומטליות לתעשייה

מגוון פתרונות הניגוב שלנו, המותאמים לענפי התעשייה השונים, מאפשרים לך לבצע את העבודה במהירות וביעילות, תוך שמירה על הרמות הגבוהות ביותר של ניקיון והיגיינה בסביבת העבודה.

ציוד מגן אישי

בגדי עבודה וציוד מגן אישי

יש לנו מגוון רחב של פתרונות הגנה חדשניים העומדים בכל התקנים הבינלאומיים. ציוד המגן ובגדי העבודה שלנו מעניקים לעובד ביטחון בעבודה תוך נוחות וחופש תנועה.

מתקן אלקטרוני לסבון

מתקנים לחדרי שירותים

אם אתה מחפש להקפיד על רמה גבוהה של היגיינה או לשמור על תחזוקה קלה וחסכון בשימוש, יש לנו את הפתרון עבורך. מגוון המתקנים המעוצבים, והמוצרים המשלימים שלנו יתאימו בדיוק לצרכי העסק שלך.