דיספנסרים אלקטרוניים- הדור הבא

מאת קימברלי קלארק פרופשיונל
31/07/2014


הם מעוצבים, מודולריים ושומרים מרחק נגיעה- הבשורה החדשה בעולם המתקנים זה כאן!

קימברלי קלארק פרופשיונל גאה להשיק את סדרת *MOD, סדרת מתקנים אלקטרוניים למגבות נייר לידיים וסבוני קצף, אשר תשנה את סדר היום בחוויית השמירה על היגיינת הידיים במרחב הציבורי.

 

נהנים מניסיון וידע בינלאומי

בעולם מוצרי ההיגיינה והנייר, קימברלי קלארק פרופשיונל היא היצרנית המובילה בתחומה. החברה נהנית מניסיון וידע בינלאומי, וממגוון רחב של פטנטים רשומים פורצי דרך. מוצריה, אשר משווקים למגוון חברות ומוסדות בישראל ובעולם, מציבים סטנדרט חדש לאיכות. זאת, תוך כדי שמירה על מתן שירות אמין וזמין והקפדה על ערכים של קיימות וסביבתיות. כמו כן, מוצריה אינם מציגים רק עוצמה טכנולוגית אלא גם אלמנטים עיצוביים חדשניים.

 

622px_mod.jpg

נעים להכיר: סדרת MOD* של קימברלי קלארק פרופשיונל

 

במקום שבו עיצוב נפגש עם טכנולוגיה פורצת דרך

קולקציית הדיספנסרים החדשה מסדרת *MOD תוכננה בשיתוף עם שורה של מעצבי פנים מובילים, כך שמלבד הפונקציונאליות המדהימה שלהם, לא נשכחו ההיבטים העיצוביים. בסדרה החדשה, המתקנים מעוצבים בקו נקי ומינימליסטי, בגימור מבריק, למראה חדשני ויוקרתי. זאת, אגב עריכה עדינה אשר משלבת שני צבעים דרמטיים אך קלאסיים - שחור ולבן. הקונטרס הזה, בין שני צבעים כה מנוגדים, מהווה מגמה בולטת בענף עיצוב הפנים. הוא מאפשר הדגשת אלמנטים עיצוביים ומהלך על הגבול הדק שבין הקלאסי מכאן והמודרני מכאן.

 

שחור ולבן כאמירה עיצובית

"פשטות היא המפתח המרכזי לאלגנטיות אמיתית", אמרה פעם קוקו שאנל, שאהבה במיוחד את שילוב הצבעים הקונטרסטי של שחור ולבן. מאז הפך שילוב הצבעים הזה למזוהה עם סגנון נקי ומתוחכם, וקלאסיות על זמנית. שילוב צבעים של שחור ולבן נחשב כבר יותר מטרנד, אלא מגמה של ממש המשפיעה על עולם עיצוב האופנה, הטקסטיל, וכמובן עיצוב הפנים.

השימוש בשחור ולבן הוא על-עונתי ועל שנתי. הוא תמיד אופנתי ואיננו תלוי בהתכתבות עם צבעים וגוונים אשר מאפיינים תקופה או מגמה. שני הצבעים הללו מכילים מצד אחד את כל הגוונים (שחור), ומצד שני אינם מכילים גוונים כלל (לבן). אי לכך, המתקנים החדשים של קימברלי קלארק יכולים להתכתב עם כל אלמנט עיצובי נוסף בחלל.

בשל מראם היוקרתי והנקי, ותודות לפונקציונאליות אשר מבוססת על טכנולוגיה פורצת דרך, מתקני סדרת MOD מתאימים למשרדים, בתי מלון, אולמות אירועים, מוסדות ציבוריים, חנויות יוקרה, מוסדות חינוך ועוד. ייחודה של קימברלי קלארק פרופשיונל טמון בהיכרות המעמיקה של החברה עם צרכי הלקוחות ויצירת רף גבוה מבחינה טכנולוגית ועיצובית כאחד.

 

דיספנסרים אלקטרוניים - הדור הבא

MOD* Dispensing System מציעה מהפכה של ממש בעולם מוצרי צריכת הנייר והסבון. ההבטחה מאחורי המתקנים האלקטרונים לסבון היא לספק למשתמשים חוויית היגיינה מותאמת, ברמת ''Custom Made, תוך כדי הבנה כי כל לקוח זקוק למנגנון ספציפי עבורו. קולקציית הדיספסנרים תוכננה ועוצבה כמערכת מודולרית אשר מתאימה את עצמה בקלות ובפשטות. תודות לכך, זוהי מערכת גמישה אשר מאפשרת להתאים באופן ידני את הדיספנסרים לדרישות הרלבנטיות (למשל, בהתאם לתנועת המשתמשים, סוג השימוש, רמת ההיגיינה המצופה, שיקולים סביבתיים, שיקולי עלות ועוד).

 

622px_mod3.jpg

שילוב של שחור ולבן הוא כבר יותר מטרנד, חמישה דגמים מובילים מתוך סידרת *MOD

 

פרשנות חדשה למונח פונקציונאליות

הטכנולוגיה המתקדמת של סדרת MOD* מספקת מענה ברמה הפונקציונאלית לכל לקוח ולקוח. ראשית, הדיספנסרים מעניקים שליטה מוחלטת על שלושה פרמטרים מרכזיים – מהירות ההשהיה, גודל הנייר ואינטרוול השימוש.

תכנות הפרמטרים הללו נעשה בקלות וללא צורך בידע טכנולוגי מוקדם. כפועל יוצא מכך, השליטה בדיספנסר הופכת אותו לחסכוני במיוחד בעלויות התפעול. בנוסף, הסוללות מאחורי המערכת מאפשרות שימוש ארוך טווח (כ-400% יותר זמן סוללה לעומת דיספנסרים אחרים). הפעולה החשמלית שקטה ומספקת אווירה נקייה גם ברמת האקוסטיקה בחלל החדר.

 

יותר נייר פחות עלויות

במתקן מגבות ידיים שבסדרה, כל היתרונות מצויים במקום אחד. בזכות מערכת ה-MOD* האלקטרונית, ניתן ליהנות מרמת היגיינה גבוהה ואזור ייבוש ידיים נטול מגע ולפיכך סטרילי לחלוטין. כמו כן, הדיספנסרים החדישים מותאמים לשימוש בגלילי נייר ארוכים והם חוסכים זמן וכסף בהחלפת גלילים בתדירות גבוהה (גם במקומות בהם השימושיות מרובה). ניתן ליהנות גם מדיספנסר אשר מתאים לשימוש בגלילי נייר ללא טבור (המספקים חיסכון של כ-15% לעומת עלויות הגלילים הסטנדרטיים).

כיסי הספיגה הייחודיים של הדיספנסרים, שהינם פטנט רשום של קימברלי קלארק פרופשיונל, הופכים את ספיגתו של נייר המגבת לאפקטיבית במיוחד. אי לכך, כמות הנייר הנצרכת בכל שימוש קטנה, והחיסכון בעלויות הנייר גדל בהתאמה.

 

622px_mod2.jpg

סדרת *MOD מציבה סטנדרט חדש בתחום ההיגיינה ומוצרי הנייר

 

מתקן סבון הקצף אשר חוסך לכם כסף

לצד מתקני הנייר, הסדרה החדשה משלימה את המראה והחוויה עם מתקנים לשמירה על היגיינת ידיים וגוף. מתקני הסבון פועלים באופן אוטומטי, ללא מגע אדם, ושומרים על כמות סבון מדודה וחד פעמית בכל שימוש (ללא סכנת הפצה של חיידקים ווירוסים בין משתמש למשתמש). במתקן יש מקום למחסנית סבון קצף בעלת נפח של עד 1.2 ליטר,  מה שחוסך החלפות תכופות של המכל.

 

מתקן נייר טואלט שמשלב חיסכון ועיצוב

סדרת MOD* מציגה גם מתקן חדיש לנייר טואלט המתאים לשימוש בגלילים נטולי טבור. אי לכך, הוא דורש פחות תחזוקה וחוסך כ-40% הוצאות נייר לעומת מתקן סטנדרטי.

 

לסיכום,

סדרת MOD* מציבה סטנדרט חדש בתחום ההיגיינה ומוצרי הנייר. המטרה, להעניק חווית משתמש מתקדמת סטרילית, היגיינת, וסביבתית יותר - בכל מקום, לכל אחד. צוותים רפואיים, עובדים בבנייני משרדים, מתאמנים בחדרי כושר, ילדים בבתי ספר וגנים ועוד. בזכות הקולקציה הייחודית, MOD* Dispensing System, משתמשים רבים יכולים ליהנות משילוב מדויק שבין נראות ושימושיות.

 

צרו קשר עוד היום עם סוכן מכירות לקבלת פרטים נוספים: 08-9772777

 

עוד על דיספנסרים>>