לקרוא ולדעת

  • ושמרתם על בריאותכם

    ושמרתם על בריאותכם כיצד לשמור על הרגליי הגיינה נכונה בסביבת העבודה

  • בקימברלי קלארק לוקחים אחריות גם על הבטיחות

    בקימברלי קלארק לוקחים אחריות גם על הבטיחות החוק בישראל מחייב את המעביד לספק לעובד סביבת עבודה מוגנת ובטוחה איך נשמור על סביבת עבודה בטוחה? כל מה שרציתם לדעת על הקשר בין קימברלי קלארק, בטיחות וציוד אישי

כל המאמרים

כנסי מסעדות בארץ – על חשיבות בטיחות המזון וההיגיינה בעולם המסעדנות

בטיחות המזון בענף ההסעדה הינה בעלת חשיבות רבה. בארץ מתקיימים בכל שנה כנסים מקצועיים למסעדנים, על מנת להעשיר את הידע המקצועי החיוני כל כך.

קרא עוד

משתמשים במייבש ידיים? כדאי שתחשבו שוב

מיליארדי אנשים ברחבי העולם משתמשים במייבש ידיים לאחר רחיצתם במקומות ציבוריים. הוא פולט זרם אוויר במהירות של כ-400 מטר לשנייה, מצויד בנורת UV, בוקע ממנו אור כחלחל שאי אפשר לפספס והוא מצויד במסנן אוויר עוצמתי. הידיים שלכם התייבשו בתוך 7 עד 10 שניות, מבלי שנזקקתם לניירות הניגוב.

קרא עוד

"משנים דעות ותדמיות על ענף הניקיון"

בדיוק כמו באגדות, כשאתם עוזבים את המשרד מלוכלך ובלתי מסודר בסיומו של יום עבודה, אתם נדהמים לגלות אותו נקי ומסודר ביום שלמחרת. הקוסמים האחראיים על מעשה פלאים זה הם עובדים מקצועיים של חברת ניקיון אשר עושים כל שביכולתם כדי להעניק למשרד מראה נקי ומצוחצח, כך שאתם תוכלו להקיש על המקלדת של המחשב ולהריח ריח ניחוח.

 

קרא עוד

אומרים לא לשפעת: 3 טיפים לשמירה על היגיינה בסביבת העבודה

עונת הסתיו מביאה עמה רוחות קרירות וגשמי ברכה אבל לצערנו גם שפעת ומחלות, שחשוב שנמנע מהן, במיוחד במקום העבודה. רוצים לדעת כיצד לגרום לעובדים שלכם להיות יותר מודעים לניקיון ברחבי המשרד, המטבח, השירותים וחללי העבודה? הכתבה הבאה תעזור לכם להצליח במשימה ולשמור על משרד בריא והיגייני.

קרא עוד

סרבלי עבודה

בטיחות עם נוחות: כל מה שצריך לדעת על סרבלי עבודה

קרא עוד
< 1 2 3 4 5 > 
תוצאות 1 - 5 מתוך 21