אודותינו

קימברלי קלארק - למקום עבודה בטיחותי, בריא ויעיל יותר

כחברה בינלאומית ועתירת ניסיון בשיווק מוצרי היגיינה, אנו בקימברלי-קלארק פרופשיונל*, מודעים היטב לאתגרים הרבים שבפניהם עומדים לקוחותינו ולהשפעתן של ההחלטות שהם מקבלים על המערך האנושי בארגון. זו הסיבה ששמנו לנו למטרה לסייע להם לבחור את הטוב ביותר ולספק פתרונות המעניקים לעובדים סביבת עבודה בטיחותית, בריאה ונעימה יותר ופתרונות היגיינה מהמתקדמים והיעילים מסוגם.  

 

היגיינה ובקרת זיהומים

קימברלי-קלארק פרופשיונל* מספקת פתרונות היגיינה וניקיון ייעודיים למגוון צרכים בעולם העבודה. כל המוצרים המשווקים על ידנו עברו את בדיקות האיכות המחמירות והחשובות ביותר, ויוצרו על ידי מותגים בינלאומיים כגון KLEENEX®, SCOTT®, WYPALL*, KIMTECH. העמידה בסטנדרטים גבוהים מבטיחה סביבת עבודה בטוחה, בריאה ונעימה הרבה יותר. בנוסף, כל מוצרנו פותחו באמצעים חדשניים שמבטיחים גם חיסכון צרכני וגם  שמירה על ערכי הסביבה במהלך כל מחזור חיי המוצר.

 

מומחים להיגיינת משטחים

קימברלי-קלארק פרופשיונל* מובילה את שוק המטליות לשימושים תעשייתיים ומדעיים. אנו מציעים מותגים ידועים בתחום כגון WYPALL* ו-KIMTECH* המספקים פתרונות ניגוב ייחודיים שמפחיתים את הסיכון לזיהום ומסייעים בשיפור תפוקת העבודה.

השימוש במטליותWYPALL*  , יעיל באופן יוצא דופן בסביבת ייצור מורכבות הדורשות טיפול מוקפד ושימוש במטלית נקיה וסופגת יותר ממגבונים אחרים.

 

בטיחות אישית

בנוסף למוצרי הניקיון השונים, אנו מספקים גם פתרונות לבטיחות אישית המעוצבים באופן ארגונומי ומאפשרים עבודה נעימה ובטוחה בתנאי עבודה המחייבים זהירות יתירה.   

מוצריJACKSON SAFETY*  המיובאים על ידנו, ידועים בנוחותם וכוללים בגדי מגן, כפפות בטיחות, וציוד מיגון לדרכי הנשימה, לעיניים ולשמיעה. ניתן לבחור גם ממגוון מוצרי בטיחות לריתוך ולעבודות בנייה, תחזוקה ושירותים מהמובילים בשוק. מוצרי KLEENGUARD* נוחים באופן מיוחד ומסייעים למשתמש לבצע את עבודתו באופן בטיחותי ויעיל יותר.

לסביבות מבוקרות, בחרו במותג KIMTECH* - בגדי עבודה אמינים, חדשניים ומותאמים במיוחד למטרה זו, שישפרו את פריון העבודה והבטיחות במקום העבודה שלכם.